השירותים שלנו

"הנקודה" פועלת במגוון רחב של תחומים של הוצל"פ: פינוי שוכרים ודיירים, פינוי מפעלים, תפיסת רכבים וכלי צמ"ה, הוצאת מעוקלים וחקירות לאיתור חייבים.

הוצאת מעוקלים

כיום, כאשר נושא הגביה הפך להיות קשה מאוד, אנו מביאים איתנו את כל הניסיון המקצועי שלנו, כדי לעזור לכם לגבות כסף מזומן מהחייב עצמו. במידת הצורך אף נערב קרובי משפחה של החייב כדי שישלמו את החוב.

קבלני ההוצאה לפועל הפועלים מטעם חברתנו , כאשר יגיעו לבית החייב ישימו דגש רב על הוצאת כסף מזומן מן החייב, לחילופין, ועל קבלת כסף מבן משפחה או קרוב משפחה, צ'קים לפקודת בא כוח הזוכה ובסיום הפעולה ישימו דגש בפני החייב שעליו לגשת למשרדי בא כוח הזוכה על מנת לסגור את יתרת החוב ולהגיע להסדר לסגירת התיק. לחילופין – לבצע הוצאת מעוקלים שווי ערך אשר יגרמו לחייב להגיע בהקדם להסדר חוב.

פינוי דיירים ועסקים מכל אדם וחפץ עד קבלת המפתח

חברת הנקודה שירותי גבייה בע"מ מעסיקה בעלי תפקיד המאושרים על ידי משרד המשפטים והמוגדרים בחוק כ"בעל תפקיד" בתחום ההוצאה לפועל. הם רשאים לבצע הליכים של פינוי דייר או מחזיק בנכס הכוללים התגברות על כל מכשול וכן רשאים להיעזר בכל גורם מסייע לרבות משטרת ישראל.

בפנייתכם לחברת הנקודה שירותי גבייה בע"מ אתם מגיעים לחברה וותיקה ומקצועית בתחום הפינויים, המבצעת בהצלחה פינויים קשים ומורכבים על בסיס יום יומי. תוצאות הפינוי הסופיות כוללות החזרת הנכס לידי הזוכה כשהוא נקי מכל אדם וחפץ.

עבור הצלחת הפינוי כנגד חייבים, סרבנים, פולשים ובעלי עסקים, אנו נמצאים בקשר ישיר ורציף עם לשכות ההוצאה לפועל ועם משטרת ישראל. יתר על כן, אנו מלווים את ההליך מתחילתו ועד לקבלת מפתח הדירה או העסק, זאת כאשר לאורך כל הדרך אנו מעדכנים בהתקדמותו.

אנו מגיעים לנכס לפני ביצוע הפינוי על מנת לפגוש את החייב ולהבהיר לו את משמעות צו הפינוי. אנו מבהירים לחייב כי הימצאותו במקום הגיעה לסיומה ולכן עדיף לו לעזוב בהסכמה את הנכס, שאם לא כן, יבוצע פינוי ויחולו עליו הוצאות כספיות גבוהות ביותר. הליך זה מתבצע במטרה לנסות לבצע את הפינוי בהסכמה לפני המועד המתוכנן וכן במטרה לחסוך בהוצאות כספיות ובעוגמת נפש.

בהגעתנו ליום הפינוי, אנו נהיה ערוכים בצורה המקצועית ביותר להוצאת הדייר החייב מהנכס ובמידת הצורך נכלול התערבות של גורמים מסייעים כגון: משטרת ישראל, שירותי הובלה, מנעולן, מחלקת רווחה, שירותי אחסנה ובמידת הנדרש גם צוות רפואי ולוכד כלבים.

בסיום הפעולה אנו נדאג שהמקום יהיה נקי מכל אדם וחפץ ואתם תהיו המחזיקים בנכס על פי חוק.

אנו בעלי ניסיון בביצוע פינויים מורכבים וקשים וכן אנו פועלים בהצלחה רבה בכל הארץ.

בין לקוחותינו נמצאים: עורכי דין, לשכות הוצאה לפועל, כונסי נכסים, בעלי נכסים פרטיים ובנקים. זאת ועוד, שירותנו ניתנים גם למדינת ישראל – המרכז לגביית קנסות והרשות לאכיפה והגביה, מנהל מקרקעי ישראל, עיריות ועוד.

נשמח לעמוד לרשותכם בייעוץ מקצועי ובכל שאלה על מנת לעזור לכם להשיב את הנכס לרשותכם.

ההצלחה שלנו זה להשיב את הנכס לרשותכם

שינוי גודל גופנים
FB